KONST / Litografier / Färglitografi 14954037
nr 1495 4037
Jeanette Karsten
(f. 1967), Sverige
Signerad, numrerad 71/250, Slussen. Färglitografi, bildmått: 55x80cm, yttermått inklusive ram: 66x93cm
Jeanette Karsten, svensk bildkonstnär född 1967.
måndag 10 oktober 2022
kl 18:30:39